Klimatizace pro komerční prostory

Kazetové jednotky

Kazetové jednotky LG, které se instalují v místnostech pod strop, výborně slouží svému účelu. Jedná se o klimatizační jednotky pro komerční účely, které lze instalovat v nejrůznějších prostorách, např.: restauracích, hotelech, kancelářích a konferenčních místnostech. Jednotka má elegantní vzhled a je vybavena mnoha speciálními funkcemi. Má čtyři výfukové lamely, které zajišťují proudění vzduchu do všech stran, což umožňuje rovnoměrné prostorové chlazení.

Kanálové jednotky

Kanálová jednotka je skrytá ve stropě, proto její konstrukce je vhodná v místech, kde je vyžadována sdružená nebo individuální klimatizace pro budovy s mnoha místnostmi nebo halami, jako jsou restaurace, koncertní sály a hotely. Instalace není omezená umístěním svítidel ani uspořádáním místnosti, prostřednictvím instalace různých výústek lze snadno provést renovaci interiéru.

Konvertibilní a podstropní jednotky

V závislosti na tom, kolik místa máte k dispozici, můžete tuto jednotku nainstalovat pod strop nebo na podlahu. Směr vertikálního proudění chladného vzduchu lze nainstalovat pomocí dálkového ovládače. Konstrukce jednotky zajišťuje nízkou hladinu hluku a umožňuje tiché a příjemné chlazení.

Typ synchro

Typ synchro umožňuje připojení až 4 vnitřnívh jednotek. Je možný výběr různých typů vnitřních jednotek. Typ synchro má vysokou efektivitu a nízkou hlučnost.

Sloupové jednotky

Sloupová jednotka dokonale splývá a perfektně ladí s vybavením místnosti. Přísun čistého a čerstvého vzduchu je zajištěn díky vysokému chladícímu výkonu a systému pro čištění vzduchu.

Rooftopy, střešní jednotky

Jedná se o hospodárný a uživatelsky příjemný výrobek vhodný pro středně velké domy a obchody. Tyto jednotky mají nejrůznější režimy provozu, včetně automatického restartu, omyvatelného antibakteriálního filtru, atd.

Klimatizační jednotky Multi Split

Moderní technologie systémů Multi Split umožňuje provoz vnitřních jednotek s rozdílnými teplotami a rychlostí otáček ventilátoru. Multi Split systém umožňuje připojení jedné venkovní jednotky k několika vnitřním jednotkám s velkými výkony, např. pro hotelové recepce. LG nabízí široký sortiment vnitřních jednotek. Stylové jednotky ART COOL, nástěnné jednotky, kazetové jednotky, kanálové jednotky, flexi jednotky.